فرمانداری دامغان
ENGLISH
نخستين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان دامغان در سال 96 برگزار گرديد. 1396/01/21
به رياست فرماندار دامغان:
نخستين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان دامغان در سال 96 برگزار گرديد.

نخستين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان دامغان در سال 96 به رياست فرماندار و با حضور معاون سياسي اجتماعي فرماندار، دادستان عمومي و انقلاب دامغان و ساير اعضا در روز يكشنبه مورخ 20 فروردين ماه در محل فرمانداري برگزار شد.

فرماندار ضمن تبريك سال نو و حلول ماه مبارك رجب و ضمن تقدير از عوامل نيروي انتظامي و حوزه قضايي شهرستان و با اشاره به موقعيت مكاني دامغان كه در محور ترانزيتي شمال-جنوب قرار گرفته است، اهميت رسيدگي به مساله مبارزه با مواد مخدر را بسيار مهم برشمرد و از آن بعنوان ام الفساد ياد كرد و بيان داشت: مواد مخدر ريشه بسياري از آفات و آسيب هاي اجتماعي ديگر نظير طلاق، سرقت و ... مي باشد كه مي بايست با يك برنامه منسجم به آن رسيدگي گردد. مقام عالي دولت در شهرستان اظهار داشت: فرهنگ سازي بويژه براي نوجوانان و جوانان و همچنين استفاده از سمن ها در زمينه مواد مخدر قطعا مفيد واقع خواهد شد. علي اصغر مجد ضمن اشاره به حمايت فرمانداري در اين زمينه گفت: بايد تمركز را بر شناسايي اماكن آلوده، برنامه هاي فرهنگي، اجتماعي، تقويت كمپ هاي ترك اعتياد و استفاده از ظرفيت علمي دانشگاه ها قرار دهيم.

در نهايت اعضاي جلسه به ارائه اقدامات خود پرداختند و در پايان با اهداي لوح يادبودي از طرف انجمن NA به فرماندار دامغان به جهت حمايت هاي انجام داده جلسه به پايان رسيد.

تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني فرمانداري: دامغان- خيابان پاسداران- فرمانداري دامغان - كدپستي:3671684464 - ايميل: info.damghan@ostan-sm.ir - تلفن :4-35235411-023 فكس :35244338 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری دامغان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal