فرمانداری دامغان
ENGLISH
هفتمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان دامغان برگزار شد. 1396/08/20
به ریاست فرماندار:
هفتمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان دامغان برگزار شد.
هفتمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان دامغان در سال جاری در صبح روز دوشنبه مورخ 18 آبان ماه سال جاری به ریاست فرماندار شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان در این جلسه ضمن تسلیت فرارسیدن ایام اربعین حسینی به مبحث فرهنگ سازی در بحث مبارزه نرم اشاره نمود و بیان داشت: باید با تبلیغات هوشمندانه و مؤثر مردم را آگاه کرده تا از آسیب‌های جبران ناپذیر و کالای قاچاق در امان باشند. وی با اشاره به این نکته که فرهنگ‌سازی به صورت مقطعی پاسخگوی مبارزه مستمر با قاچاق کالا نیست، افزود: دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی با برنامه‌ریزی بلندمدت در مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرهنگ‌سازی در بین شهروندان را در دستورکار خود قرار دهند.
فرماندار شهرستان دامغان همچنین اظهار داشت: با آموزش احکام قاچاق کالا و ارز به کسبه و تجار باید به سمتی حرکت کنیم تا کالای ایرانی جایگزین کالای خارجی بی کیفیت در سبد خرید مردم شود.
مجد خواستار توجه جدی به عواقب استفاده از کالای قاچاق شد و گفت: ورود صدمات به مصرف کننده، عدم پشتیبانی فنی توسط سازنده کالا، بی‌کیفیت بودن کالای قاچاق و ضربه زدن به اقتصاد و اشتغال کشور از جمله مواردی است که گویای اثرات مخرب استفاده از کالای قاچاق است.
فرماندار شهرستان دامغان افزود: در این شهرستان ارزیابی های مستمری برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام می شود و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولویت برنامه های شهرستان در سال 96 قرارگرفته است.
 
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني فرمانداري: دامغان- خيابان پاسداران- فرمانداري دامغان - كدپستي:3671684464 - ايميل: info.damghan@ostan-sm.ir - تلفن :4-35235411-023 فكس :35244338 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری دامغان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal