فرمانداری دامغان
ENGLISH
دیدار برخی از معاونین پرورشی و تربیت بدنی بهمراه مدیر آموزش و پرورش با فرماندار شهرستان 1396/12/19
به مناسبت هفته گرامیداشت امور تربیتی:
دیدار برخی از معاونین پرورشی و تربیت بدنی بهمراه مدیر آموزش و پرورش با فرماندار شهرستان
به مناسبت هفته گرامیداشت امور تربیتی برخی از معاونین پرورشی و تربیت بدنی در معیت حسن کاتبی مدیر آموزش و پرورش با مجد فرماندار شهرستان دیدار بعمل آوردند.
فرماندار شهرستان دامغان ضمن خوش آمد و خداقوت به همکاران تصریح کرد: دوران کاری فرصتی است برای خدمت و چه خدمتی بالاتر و بهتر از این که آینده سازان این مملکت را تربیت نماییم. مجد در ادامه افزود: در کنار بیان و تبیین اهداف و اجرای برنامه های آموزشی نسبت به شناسایی چالش ها و راهکارهای برون رفت از چالش های آموزش و پرورش ارائه نظر نمایید. فرماندار دامغان با تاکید بر اهمیت منابع انسانی گفت: نیروی انسانی در تمامی جوامع از اهمیت بالایی برخوردار است چون زیربنای توسعه نیروی انسانی است و از آنجا که تخصص و توان آموزش و پرورش نیز تربیت نیروی انسانی می باشد، باید برای تربیت نیروهای متعهد متخصص و ماهر با روحیه انقلابیگری گام های بلندی برداشته شود.
حسن پریمی معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش نیز ضمن تبریک و تهنیت این ایام و ارائه گزارشی اجمالی گفت: 4000 دانش آموز در مسابقات فرهنگی هنری ثبت نام نمودند و از این تعداد 1000 برگزیده داریم که حائز رتبه های اول؛ دوم و سوم استان شده اند. سپس حسن کاتبی مدیر آموزش و پرورش ضمن تشکر از فرماندار عنوان داشت: شهیدان رجایی و باهنر کوتاهترین عمر در دولت های انقلاب اسلامی را دارا هستند ولی بیشترین اثرهای تربیتی از آن دوران است، وی ادامه داد: مهمترین و اثرگذارترین حوزه فعالیت حوزه های پرورشی می باشد و کمترین بودجه برای این حوزه می باشد.
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني فرمانداري: دامغان- خيابان پاسداران- فرمانداري دامغان - كدپستي:3671684464 - ايميل: info.damghan@ostan-sm.ir - تلفن :4-35235411-023 فكس :35244338 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری دامغان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal