فرمانداری دامغان
ENGLISH
جلسه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی شهرستان دامغان برگزار شد. 1397/01/20
به ریاست فرماندار دامغان:
جلسه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی شهرستان دامغان برگزار شد.
جلسه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی شهرستان دامغان به ریاست فرماندار در روز دوشنبه مورخ 20 فروردین ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار دامغان بیان داشت: شهرستان دامغان دارای بیشترین تعداد روستا در سطح استان بوده که تعداد 10 روستا بعنوان پایلوت برای طرح سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی انتخاب شد. مقام عالی دولت در شهرستان ادامه داد: در سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی، روستاهای هدف را توسط بخشداران، دهیاران و دستگاه های اجرایی از ابعاد مختلف با توجه به ظرفیت های آنان مورد بررسی قرار دهیم تا به کمک آن توسعه اشتغال و اقتصادی شتاب بیشتری بگیرد.
در ادامه معاون دفتر برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان بیان داشت: برای شهرستان دامغان در سال 96 تعداد 10 روستا مشحص شد و می بایست هر ساله برای 10 روستا این سند تبیین شود. عزیزالدین با اشاره به وضعیت خوب استان سمنان در سطح کشور گفت: فرمانداران بعنوان رئیس کمیته شهرستانی و سازمان جهاد کشاورزی نیز بعنوان دبیرخانه این کمیته می باشند و در این راستا از توان سپاه استان و قرارگاه سازندگی نیز توانستیم استفاده نماییم.
در پایان دو نفر از تسهیلگران به ارائه گزارش پرداختند.
 
 
تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني فرمانداري: دامغان- خيابان پاسداران- فرمانداري دامغان - كدپستي:3671684464 - ايميل: info.damghan@ostan-sm.ir - تلفن :4-35235411-023 فكس :35244338 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری دامغان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal