فرمانداری دامغان
ENGLISH
جلسه هماهنگی سفر دکتر ایازی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور 1397/01/27
به ریاست فرماندار دامغان برگزار گردید:
جلسه هماهنگی سفر دکتر ایازی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور
جلسه هماهنگی سفر دکتر ایازی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به شهرستان دامغان به ریاست فرماندار دامغان در محل فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار شهرستان دامغان یکی از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید را در زمینه خدمات بهداشتی و درمانی بویژه برای مناطق روستایی و کم برخوردار برشمرد و بیان داشت: دولت با اعتبارات تخصیص داده شده به مناطق روستایی همواره توجه ویژه ای به بخش بهداشت و درمان داشته بطوریکه روستاییان عزیز ما حدود 3درصد از هزینه های درمانی و در شهرها 6درصد را پرداخت می نمایند. مقام عالی دولت در شهرستان دامغان ضمن اشاره به سفر دکتر ایازی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور اظهار داشت: افتتاح چهار خانه بهداشت با اعتبار 640 میلیون تومان در روستاهای مایان، مهماندوست، کلاته ملا و طاق ازجمله دستاوردهای سفر یکروزه دکتر ایازی به شهرستان دامغان خواهد بود. فرماندار دامغان هدف از احداث خانه های بهداشت را اجرای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت و درمان، خدمات بهداشتی، مراقبت های اولیه بهداشتی، واکسیناسیون، بهداشت روان، بهداشت مدارس، جذب مشارکت های مردمی و بهداشت سلامت برشمرد و افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 29 پروژه خانه بهداشت در دست اقدام است که ان شاا... تا دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهند رسید.
 
 
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني فرمانداري: دامغان- خيابان پاسداران- فرمانداري دامغان - كدپستي:3671684464 - ايميل: info.damghan@ostan-sm.ir - تلفن :4-35235411-023 فكس :35244338 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری دامغان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal