فرمانداری دامغان
ENGLISH
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دامغان برگزار شد. 1397/04/09
به ریاست فرماندار دامغان:
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دامغان برگزار شد.
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دامغان به ریاست فرماندار و با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان دامغان و همچنین مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در روز سه شنبه مورخ 5تیرماه سال جاری در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار دامغان درخصوص اعتبارات بیان داشت: اعتبارات امسال شهرستان رقمی بیش از 272میلیارد و نهصد میلیون ریال می باشد که 167میلیارد و 200میلیون ریال از محل اعتبارات متوازن، 15میلیارد و 50میلیون ریال از محل اعتبارات 3درصد نفت و 90میلیارد و 686میلیون ریال نیز از محل اعتبارات استانی خالص می باشد. فرماندار دامغان با تاکید بر تلاش مضاعف از هریک از دستگاه های اجرایی خواست با هماهنگی ادارات کل سهم بیشتری از اعتبارات ملی برای اجرای پروژه ها جذب نمایند. وی همچنین گفت: درآمدهای نفتی ما در سال90 119 میلیارد دلار بوده و در سال96 حدود 50 میلیارد دلار که با توجه به کاهش 60درصدی درآمد نفت ولی شاهدیم سهم اعتبارات ما در سال96 اعم از ملی و استانی چندین برابر بیشتر از سال90 بوده که دولت محترم هم در سفر خود به استان توجه ویژه ای داشته است. یکی از ویژگی های بودجه97 افزایش شفافیت و انضباط بودجه ای و حرکت بسوی تمرکززدایی است، همچنین با توجه به برنامه ششم توسعه اولویت های ویژه ای به بحث آب شده است، از ویژگیهای دیگر بودجه97 می توان به بحث آبرسانی، محیط زیست، حمل ونقل، بافت های فرسوده، گردشگری، روستایی و آبیاری تحت فشار و همچنین توجه ویژه ای که به بحث عدالت اجتماعی و تلاش ویژه ای که برای لغو فقر و بهبود سطح بهداشت و سلامت مردم شده است اشاره کرد. فرماندار دامغان بر نظارت کامل و دقیق پروژه ها تاکید کرد و از دستگاه های اجرایی خواست ضمن تسریع در جذب اعتبارات، پیشرفت فیزیکی پروژه ها را در مراحل مختلف به فرمانداری گزارش نمایند.
 
 
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني فرمانداري: دامغان- خيابان پاسداران- فرمانداري دامغان - كدپستي:3671684464 - ايميل: info.damghan@ostan-sm.ir - تلفن :4-35235411-023 فكس :35244338 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری دامغان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal