فرمانداری دامغان
ENGLISH
جلسه شورای اداری شهرستان دامغان برگزار گردید. 1397/04/16
به ریاست فرماندار و با حضور نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی:
جلسه شورای اداری شهرستان دامغان برگزار گردید.
جلسه شورای اداری شهرستان دامغان به ریاست فرماندار و با حضور نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار دامغان ضمن تبریک روز شهرداری ها و دهیاری ها و با اشاره به سخنان ریاست محترم جمهوری در جمع مدیران ارشد نظام بیان داشت: دشمن این توفیقاتی که امروزه نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های گوناگون داشته را بر نمی تابد، یکی از توفیقات دولت دوازدهم درطی 30 ماه تلاش شبانه روزی که وزارت خارجه و سایر مسئولین داشتند توافق برجام بود که از همان ابتدا با مخالفت افراطی های آمریکا مواجه شد و با روی کار آمدن ترامپ آمریکا عملا خروج خود را از برجام اعلام نمود با این تفکر که ایران هم از برجام خارج خواهد شد ولی با تدبیر دولت و فرصتی که به سایر کشورهای عضو داد شاهدیم همه کشورها آمریکا را محکوم کردند و این چیزی است که آمریکا آن را برنمی تابد و جنگی اقتصادی را علیه ایران به راه انداخته است. مقام عالی دولت در شهرستان بیان داشت امرور سه راه در پیش رو داریم: یکی اینکه تسلیم زیاده خواهی های استکبار جهانی و دست بردن آن کشور در برجام باشیم که مسلما مردم ایران هیچگاه تسلیم نخواهند شد، دوم اینکه دربرابر آمریکا ایستادگی کنیم ولی اختلافات داخلی وجود داشته باشد و سوم اینکه دربرابر آمریکا تسلیم نشویم و با حفظ عزت ملی و تاریخی خود استکبار جهانی را در برابر اراده قوی خود به زانو درآوریم. فرماندار دامغان با اشاره به تاکید رئیس جمهور محترم بر 4مساله وضعیت اشتغال، فقر، ساماندهی بازار و تولید اظهار داشت: درشرایط کنونی همه باید با همدلی سطح رضایتمندی مردم و تکریم ارباب رجوع را افزایش دهیم. وی ادامه داد: در سال 96 شاهد کاهش درآمد نفتی نسبت به سال 90 بودیم ولی با این وجود شاهد افزایش چشمگیر سقف اعتبارات شهرستان بودیم بطوریکه حدود 216میلیارد تومان بابت 241 پروژه در حوزه های مختلف در حال اجراست که این اقدامات مثبت با تدبیر دولت صورت پذیرفته است. مجد در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش رو داشتن هفته دولت و ضمن تاکید بر اشراف کامل مدیران به اجرای پروژه ها بیان داشت: مدیران دستگاه های اجرایی گزارشات نوبه ای و ماهانه خود را به این فرمانداری ارسال نمایند و همچنین برنامه ریزی لازم را به منظور افتتاح و بهره برداری پروژه های در دست اقدام تا هفته دولت انجام دهند. مقام عالی دولت در شهرستان به موضوع گرمای هوا پرداخت و گفت: با عنایت به گرمای هوا و کاهش سطح آب های مخازن ضروری است که در مصرف آب و برق صرفه جویی دقیقی صورت گیرد. فرماندار دامغان در انتهای سخنان خود به بحث اوقات فراغت و اشتغال تاکید کرد و ساعت کاری ادارات استان و بالطبع شهرستان را از روز شنبه 16/04/97 لغایت 15/06/97 از ساعت 06:30 الی 13:30 و پنجشنبه ها از ساعت 06:30 الی 12:30 اعلام نمود.
در ادامه نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی به تلاش آمریکا جهت ایجاد اغتشاشات و ناامنی های داخلی اشاره کرد که با تلاش دولت و همراهی مردم این دسیسه ناکام ماند. حسن بیگی جوان ضمن تاکید بر جوان گرایی و بهره گیری از نیروهای متخصص، مجرب، متدین و با روحیه انقلابی و جهادی بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران یکی از پرقدرت ترین کشورها و دارای مخازن بزرگ نفت و گاز است که باید قدر این نعمات الهی را بدانیم. وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص تقویت و همدلی سه قوه افزود: امروزه بدلیل سیاست صحیح جمهوری اسلامی شاهد انزوای آمریکا در سطح بین الملل هستیم بعنوان مثال دولت چین رسما به آمریکا اعلام کرد ما در چارچوب قوانین بین الملل پیش خواهیم رفت نه قوانین یکجانبه آمریکا. نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به سیاهنمایی های انجام شده توسط برخی درخصوص شرایط کنونی کشور بیان داشت: ایران در شرایط خوب بین المللی قرار دارد و ما در زمینه قدرت موشکی جزو کشورهای برتر جهان هستیم و آمریکا نیز این را می داند که از لحاظ نظامی نمی تواند ازپس جمهوری اسلامی برآید و درنتیجه به جنگ اقتصادی روی آورده و تلاششان فروپاشی ایران از داخل است و می خواهد دولت را تضعیف کند ولی بحمدا... با همدلی که امروز شاهد آن هستیم آنها به هیچیک از اهداف شوم خود نخواهند رسید.
 
تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني فرمانداري: دامغان- خيابان پاسداران- فرمانداري دامغان - كدپستي:3671684464 - ايميل: info.damghan@ostan-sm.ir - تلفن :4-35235411-023 فكس :35244338 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری دامغان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal